Partneři závodu

Stejně jako by nešlo pořádat náš závod bez pomoci nadšenců a kamarádů, nešlo by to ani bez našich partnerů, jejich vstřícnosti a pomoci  . Proto bychom Vám rádi představili alespoň ty nejdůležitější.
 
Hlavním partnerem závodu jsou od počátku  Léčebné lázně Jáchymov, a.s.  - závod  pořádáme jako součást programu zahájení lázeňské sezóny, lázně nám dávají k dispozici zázemí na LC Agricola a v neposlední řadě věnují volné vstupenky do Aquacentra Agricola pro naše závodníky.  I letošní ročník běhu o 106  bude součástí Zahájení lázeňské sezony 2020.
 
Dalším klíčovým partnerem závodu je Skiareál Klínovec .  Vzhledem k tomu, že podstatná část trasy závodu vede sjezdovkou
včetně cíle na vrcholu Klínovce, bez jejich vstřícnosti by závod v tomto pojetí nebylo ani možno pořádat. Navíc nám každoročně vyjdou vstříc, ať už zapůjčením nafukovacího stanu , který tvoří jak cíl závodu tak i zázemí v prostoru cíle,  nebo svezem našich závodníků dolů z kopce lanovkou, zajistí nám přístup k elektřině atd.  A to i přesto, že v době konání závodu už bývají  v plném provozu traily  v Trailparku Klínovec  , které se s trasou našeho závodu několikrát kříží. 
 
Oběma partnerům tímto za jejich vstřícnost děkujeme a těšíme se na další úspěšnou spolupráci .